
sneakerkid69
Karma: 0

Questions: 2
You want to buy 3 pounds of cherries that cost $2.99 per pound. You have a coupon for $1.50 off your total order. Use the drop-down menus to complete the equation to show a way to calculate the total cost, t.
Answers: 4
Views: 2591
Rating: 0
Posted: 2015-02-27 23:38:00
Top Contributors
Answered Questions
RR88
Answers: 1
Views: 7
Rating: 0
HELLO88
Answers: 3
Views: 440
Rating: 0
RICH88
Answers: 1
Views: 21
Rating: 0
gojun88com
Answers: 1
Views: 19
Rating: 0
vt999click
Answers: 2
Views: 453
Rating: 0
vic88today
Answers: 3
Views: 43
Rating: 0
Okvip Top
Answers: 1
Views: 38
Rating: 0
sv66nl
> More questions...
Answers: 3
Views: 59
Rating: 0